Kurs dla kadry zarządzającej „Przedsiębiorstwo gotowe na przyszłość”

Z myślą o kadrze zarządzającej, która chce budować konkurencyjność przedsiębiorstwa i adoptować je do nowego otoczenia, powstał kurs ,,Przedsiębiorstwo Gotowe na Przyszłość” przygotowany przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. Kurs porusza ważne pytania tj.: Jak usprawniać procesy i gdzie szukać oszczędności? Z jakich narzędzi skorzystać? Jak przekonać kadrę do planowanych zmian?

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. przygotowała merytoryczną część poświęconą transformacji energetycznej i omawiającą zagadnienia:

  • neutralności klimatycznej,

  • efektywności energetycznej,

  • pozyskiwania Białych Certyfikatów

Gospodarka światowa przechodzi rewolucję technologiczną i energetyczną. Pandemia nie zmienia tych trendów, wręcz je przyspiesza. Badanie Dojrzałości Innowacyjnej PFR, w którym wzięło blisko sto podmiotów, wskazuje, że większość polskich dużych przedsiębiorstw to firmy tradycyjne (54%) lub aktywne innowacyjnie (42%), czyli takie, które podejmują pierwsze nieusystematyzowane działania w zakresie wprowadzania innowacji, cyfryzacji czy transformacji energetycznej.

Zachęcamy do zapisów na kurs i zdobycia certyfikatu.
 
Link do kursu:
➡️ https://kursy.pfr.pl/product/przedsiebiorstwo-gotowe-na-przyszlosc/

Komunikat prasowy:
➡️ https://mediapfr.prowly.com/162787-przedsiebiorstwo-gotowe-na-przyszlosc-pfr-uruchamia-bezplatny-kurs-online-dla-firm

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *